Chci demo

O nás

Co je to MES?

MES, Manufacturing Execution System, tedy výrobní informační systém. Systém, který výrobní podniky přenese do digitálního věku. Zajišťuje řízení výroby, kontinuální sledování výrobních procesů v reálném čase, trasovatelnost výroby i sběr technologických dat a jejich vyhodnocování. 

Jak MES pomáhá výrobním podnikům?

MES pomáhá předcházet lidským chybám tím, že v reálném čase kontroluje všechna data – sleduje šarže, dávky, zařízení či jednotky. Sníží se tak množství odpadu a chyb, a už není potřeba provádět nadbytečné kontroly. MES je zároveň mostem mezi podnikovými informačními systémy (nejčastěji těmi ERP) a systémy pro řízení výrobních procesů a sběru dat. MES SoftLi má ale funkcí ještě víc, přečtěte si o nich na stránce Řešení.

SoftLi - Výrobní informační systém, který nasadíte do 24 hodin

SoftLi jsme zakládali s jasnou vizí. Chtěli jsme na trh přinést výrobní informační systém, který je modulární a tudíž zvládnete nasazení jeho základní verze do několika málo dní. Tuto dobu jsme díky sehranému týmu ještě zkrátili na 24 hodin. Zároveň jsme chtěli systém, který nevypadá jako terminál ruské jaderné ponorky. Intuitivní ovládání a přehledné uživatelské prostředí, to vše zkracuje dobu nutnou na zaškolení na minimum.

Výrobní linka

Zajímá vás více?

Tým SoftLi

S vývojem výrobních informačních systémů máme více jak 15 let zkušeností – víme, jaké problémy výrobní podniky trápí, kde jsou úzká místa jejich produkce a jaké mají potřeby. SoftLi vzniklo jako projekt dlouholetých kolegů a přátel, kteří za ta léta společné práce vytvořili skvěle fungující tým. Pojďte se s námi seznámit.

Lukáš je první, s kým budete komunikovat. On je tím, kdo Vám během pár minut předvede výhody systému. S ním budete domlouvat veškeré podrobnosti týkající se nasazení MES SoftLi. S výrobními podniky má pěknou řádku let zkušeností a ví přesně, kam sáhnout, aby se zvýšila efektivita výroby.

Lukáš Slovák

CEO & Cofounder

Dušan je logik našeho týmu, a proto je jasné, že právě on rozhoduje o tom, jak MES SoftLi vypadá a jak se bude dál rozvíjet. S IT managementem má přes 10 let zkušeností. Při nasazování MES SoftLi do Vaší výroby je to on, kdo Vás seznámí s jeho ovládáním. Zároveň předá všechny Vaše podněty vývojovému týmu.

Dušan Keil

Product Lead & Cofounder

Jarda je doslova hlavou vývoje MES SoftLi, na pozici senior programátora pracoval víc jak 15 let. Vytváří architekturu celého systému. Vymýšlí to, jak MES SoftLi funguje a jak vypadá.

Jaroslav Pánek

Head of R&D, Cofounder

Každý tým potřebuje svého pohodáře, a v tom našem je to právě Míra. O to lépe pro Vás, protože právě s ním budete komunikovat, když se MES SoftLi zavádí do výroby. Pomáhá při implementaci, seznámí Vás s jeho ovládáním a je po ruce, kdykoli se vyskytne nějaký problém.

Miroslav

Customer Service Specialist

Daniela se nám stará o web, sociální sítě a pečuje o hladký průběh našich oblíbených Brunch meetingů. Je naším pojítkem IT světa se světem normálních smrtelníků.

Daniela

Marketing Specialist

Chcete mít neustálý přehled o světě digitalizace?

Přihlaste se k odběru našeho Newsletteru pro pravidelné tipy k zefektivnění výroby a novinky z oblasti digitalizace.