Brunch meetings

Místo pro sdílení inovativních nápadů pro výrobu.

Naše brunche jsou krátké neformální meetingy spojené s přednáškovým blokem odborníků pokaždé na jiné téma, networkingem a dobrým jídlem.

Digitalizační přešlapy
2022-12-02
tř. Václava Klementa 601, 293 01 Mladá Boleslav

Digitalizační přešlapy

Zveme Vás na první boleslavský Brunch meeting! Tentokrát se zaměříme na FuckUpy a chyby v digitalizaci, a že se jich děje! Pokud i Vy máte svůj digitalizační Fuckup za sebou, nebo Vás teprve čeká, jste těmi pravými hosty. Určitě si odnesete pár tipů, na co dávat pozor, pár kontaktů na firmy z Vašeho okolí, které řeší podobné potřeby a díky SIC se dozvíte i o možnostech podpory pro malé a střední podniky.
Digitalizace výroby
2022-06-16
Zlín

Digitalizace výroby

Zveme Vás na další z našich neformálních Brunch meetingů! Tentokrát se zaměříme na to, v čem spočívají výhody digitalizace výroby. Se svými zkušenostmi s automatizací ve výrobě se s námi podělí Tomáš Vránek, zakladatel úspěšné české firmy ICE Industrial Services, a.s. O tom, jak pracovat s digitalizovanými daty se rozhovoří Radek Navrátil. Zkušený leanař, který pracuje na optimalizačních projektech na celoevropské úrovni. Podíváme se ale i do praxe - jak funguje MES nám ukáže Jaroslav Ordelt ze SumiRiko a David Zacho z Nullspaces představí svého digitálního asistenta.
Jak nemít línou výrobu
2022-04-28
Liberec

Jak nemít línou výrobu

Druhý Brunch meeting jsme uspořádali 28. dubna 2022 a jeho tématem bylo Jak nemít línou výrobu. S posledními trendy v oblasti zeštíhlování výroby a retrofittingu nás seznámili přední odborníci na toto téma. Následovala case study s ukázkami nasazení našeho systému a další příklady digitalizace v praxi.
Digitalizace výroby
2021-10-27
Liberec

Digitalizace výroby

Náš první Brunch se uskutečnil 27. října 2021 v Lipo.ink Meeting Pointu v Liberci a nesl se na téma digitalizace výroby. Ve svých přednáškách o něm hovořili experti z oblasti digitalizace, automatizace a robotizace výroby. Filip Plevač promluvil na téma efektivního řízení podniků a Radek Navrátil na téma Lean, digitalizace a inovace ve výrobě.