Brunch meetings

Místo pro sdílení inovativních nápadů pro výrobu.

Naše brunche jsou krátké neformální meetingy spojené s přednáškovým blokem odborníků pokaždé na jiné téma, networkingem a dobrým jídlem.

ROADSHOW: Inovace ve výrobě, v logistice a v údržbě 2024
2024-04-16

ROADSHOW: Inovace ve výrobě, v logistice a v údržbě 2024

Vyrážíme na třídenní šňůru! Spolu se zástupci firem POINT.X, Honeywell, Proglove PROFYLAX, ICZ Group a 4IGV budeme vystupovat na odborném semináři „Inovace ve výrobě, logistice a údržbě“. 16. 4. v Mělníku, 17. 4. v Plzni a 18.4. zakončíme tour v Ostrovačicích. Účast je zdarma, stačí se zaregistrovat. Na které zastávce se uvidíme?
AI technologie ve výrobě
2024-01-25
Hradec Králové

AI technologie ve výrobě

Přichází éra umělé inteligence. Bát se jí nemusíme, ale naučit se s ní žít ano. V případě implementace AI do workflow nám totiž práci nevezme, nýbrž zefektivní. A to jak pro kreativní profese, tak výrobní podniky. Přijďte se podívat na to, jak umělá inteligence pomáhá v průmyslovém odvětví.  Nezapomeňte si dopředu připravit i konkrétní otázky. Přední expert na AI Jan Kočím vám je v rámci Q&A sekce rád zodpoví a poradí, jak byste mohli využít AI ve vašem provozu.
AI technologie ve výrobě
2023-11-21
Liberec

AI technologie ve výrobě

Pátý Brunch meeting se 21. listopadu 2023 uskutečnil na naší domácí půdě v libereckém Lipo.inku a jeho tématem bylo zapojení umělé inteligence do výroby. Hlavní speaker Jan Kočí hostům ukázal, jak AI pomáhá výrobním podnikům. Záznam jeho skvělé přednášky najdete na našem blogu.
Digitalizační chyby
2023-03-09
Mladá Boleslav

Digitalizační chyby

Uspořádat čtvrtý Brunch v mladoboleslavském Impact Hubu rozhodně nebyla chyba. David Žid, Víťa Žalud a Jana Jiránková totiž 9. března 2022 všem přítomným názorně ukázali, jakých chyb je třeba se vyvarovat, abyste dokázali automatizovat výrobu bez porodních bolestí. Experti ale hostům kromě špatných postupů samozřejmě poradili i ty správné.
Digitalizace výroby
2022-06-16
Zlín

Digitalizace výroby

Třetí Brunch meeting byl první výjezdní. Konal se totiž 16. června 2022 v Technologickém inovačním centru TIC ve Zlíně. Probírali jsme výhody digitalizace výroby. Tomáš Vránek se podělil o své zkušenosti s automatizací a Radek Navrátil o práci s daty. Nechyběla ani case study – Jaroslav Ordelt ukázal, jak funguje MES a David Zacho představil svého digitálního asistenta.