Brunch meetings

Místo pro sdílení inovativních nápadů pro výrobu.

Naše brunche jsou krátké neformální meetingy spojené s přednáškovým blokem odborníků pokaždé na jiné téma, networkingem a dobrým jídlem.

AI technologie ve výrobě
2024-01-25
Hradec Králové

AI technologie ve výrobě

Přichází éra umělé inteligence. Bát se jí nemusíme, ale naučit se s ní žít ano. V případě implementace AI do workflow nám totiž práci nevezme, nýbrž zefektivní. A to jak pro kreativní profese, tak výrobní podniky. Přijďte se podívat na to, jak umělá inteligence pomáhá v průmyslovém odvětví.  Nezapomeňte si dopředu připravit i konkrétní otázky. Přední expert na AI Jan Kočím vám je v rámci Q&A sekce rád zodpoví a poradí, jak byste mohli využít AI ve vašem provozu.
AI technologie ve výrobě
2023-11-21
Liberec

AI technologie ve výrobě

Pátý Brunch meeting se 21. listopadu 2023 uskutečnil na naší domácí půdě v libereckém Lipo.inku a jeho tématem bylo zapojení umělé inteligence do výroby. Hlavní speaker Jan Kočí hostům ukázal, jak AI pomáhá výrobním podnikům. Záznam jeho skvělé přednášky najdete na našem blogu.
Digitalizační chyby
2023-03-09
Mladá Boleslav

Digitalizační chyby

Uspořádat čtvrtý Brunch v mladoboleslavském Impact Hubu rozhodně nebyla chyba. David Žid, Víťa Žalud a Jana Jiránková totiž 9. března 2022 všem přítomným názorně ukázali, jakých chyb je třeba se vyvarovat, abyste dokázali automatizovat výrobu bez porodních bolestí. Experti ale hostům kromě špatných postupů samozřejmě poradili i ty správné.
Digitalizace výroby
2022-06-16
Zlín

Digitalizace výroby

Třetí Brunch meeting byl první výjezdní. Konal se totiž 16. června 2022 v Technologickém inovačním centru TIC ve Zlíně. Probírali jsme výhody digitalizace výroby. Tomáš Vránek se podělil o své zkušenosti s automatizací a Radek Navrátil o práci s daty. Nechyběla ani case study – Jaroslav Ordelt ukázal, jak funguje MES a David Zacho představil svého digitálního asistenta.
Jak nemít línou výrobu
2022-04-28
Liberec

Jak nemít línou výrobu

Druhý Brunch meeting jsme uspořádali 28. dubna 2022 a jeho tématem bylo Jak nemít línou výrobu. S posledními trendy v oblasti zeštíhlování výroby a retrofittingu nás seznámili přední odborníci na toto téma. Následovala case study s ukázkami nasazení našeho systému a další příklady digitalizace v praxi.
Digitalizace výroby
2021-10-27
Liberec

Digitalizace výroby

Náš první Brunch se uskutečnil 27. října 2021 v Lipo.ink Meeting Pointu v Liberci a nesl se na téma digitalizace výroby. Ve svých přednáškách o něm hovořili experti z oblasti digitalizace, automatizace a robotizace výroby. Filip Plevač promluvil na téma efektivního řízení podniků a Radek Navrátil na téma Lean, digitalizace a inovace ve výrobě.