Blog

Novinky, zajímavé pohledy a praktické tipy.

Vítejte na našem blogu, kde sdílíme praktické informace, novinky a užitečné tipy jak pracovat s našimi produkty ale i jak zefektivnit konkrétní procesy nebo se dozvědět něco nového ze světa digitalizace a technologií.

Filtrovat obsah:

Zrušit filtry ✖
Ohlédnutí za nabitým podzimem 2023
2023-12-20
Akce
Brunch meeting
MES

Ohlédnutí za nabitým podzimem 2023

Posledních pár měsíců jsme se skoro nezastavili. Kromě průběžného zdokonalování nejlepšího výrobního informačního systému na trhu – MES SoftLi – jsme se zúčastnili dvou prestižních akcí a další dvě zorganizovali. V tomto článku vám přinášíme krátkou rekapitulaci našeho nabitého programu ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023.
V Liberci byla zřízena nová pobočka Evropského digitálního inovačního hubu
2023-08-02
Akce
Digitalizace

V Liberci byla zřízena nová pobočka Evropského digitálního inovačního hubu

Podporujeme digitalizaci a inovace, ale také každého, kdo se k této chválihodné snaze přidá. Proto máme velkou radost z otevření Evropského digitálního inovačního hubu v Liberci. EDIH Northeast bude bezplatně předávat know-how výzkumných a inovačních center i univerzit menším a středním firmám, ale také orgánům veřejné správy z Libereckého a Královéhradeckého kraje.
Co je to štíhlá výroba (lean)? Materiály z přednášky Ivana Řeháka
2022-05-31
Akce
Brunch meeting
Lean

Co je to štíhlá výroba (lean)? Materiály z přednášky Ivana Řeháka

Ve čtvrtek 28. dubna u nás v Lipo.ink v Liberci proběhl Brunch meeting - Jak nemít línou výrobu. Téma, které je spojené s fenoménem zvaným lean, česky štíhlá výroba, se prolínalo všemi přednáškami. Jednou z nich byla přednáška Ivana Řeháka, zkušeného CI manažera (manažera pro neustálé zlepšování) z firmy Auria. Ivan mluvil o tom, co neustálé zlepšování ve firmě znamená, a pak také o příručce k neustálému zlepšování, kterou se svým týmem pro jejich firmu vytvořil. Svou přednášku doprovodil prezentací, kterou si můžete prohlédnout níže.