Brunch MeetingJak nemít línou výrobu

Jak nemít línou výrobu

Druhý Brunch meeting jsme uspořádali 28. dubna 2022 a jeho tématem bylo Jak nemít línou výrobu. S posledními trendy v oblasti zeštíhlování výroby a retrofittingu nás seznámili přední odborníci na toto téma. Následovala case study s ukázkami nasazení našeho systému a další příklady digitalizace v praxi.

Kdy se akce koná

Brunch se uskuteční 28.4. od 10:30 hodin

Kde

Meeting Point Lipo.ink v Liberci.

Jak se k nám dostanete

Tramvají - zastávka Fügnerova
Autem - omezené parkování přímo u Lipo.ink nebo v Parkovacím domě Forum

Program

 • 10:30 – otevření Meeting pointu a Brunch cateringu

 • 11:00 – uvítací řeč ředitele Lipo.ink Philippa Rodena

 • 11:15 – Ivan Řehák – expert v oblasti lean managementu

 • 11:45 – Petr Papánek – GM v IAC Group

 • 12:15 – Case study a případové studie digitalizace výroby

  • Cermitech – retrofitting, ze starého železa moderní výrobní linka

  • Nullspaces – praktická ukázka využití rozšířené reality na montážní lince s napojením na MES

  • SoftLi – případová studie implementace MES, zkušenosti z nedávného nasazení systému

 • 12:45 až 14:00 – Brunch a networking

Ve druhé části setkání nás čeká volná diskuse a networking. Užijte si dobrého jídla a využijte možnosti se seznámit s našimi řečníky.

Řečníci

Ivan v současné době působí jako regionální CI manažer pro firmu Auria, světového dodavatele automobilních akustických a textilních řešení. Poslední 4 roky má na starosti zlepšování procesů pro Evropu, denně tak spolupracuje s lidmi od Anglie přes Španělsko, Belgii, Německo, Čechy a Slovensko.  Na různých CI pozicích pracuje přes 17 let, měl na starosti zlepšování procesů v 15 různých zemích, ať v automotive (Arvinmeritor, Optrex, Auria Solutions) či obalovém / potravinářském průmyslu (Amcor).

Je to profesionál v oblasti DMAIC, mapování hodnotového toku a analýzy režimu selhání a efektů (FMEA). 

Accomplished Executive with domestic and international experience in Operations, P&L Oversight, Business Managing, Manufacturing Excellence, Plant Start-up, Company Turnaround, and Organization Growths.Results-oriented, decisive leader with proven success in automotive organizations.Track record of increasing sales and growing bottom line while spearheading operational improvements to drive productivity, quality, and costs reduction. Excel in dynamic, demanding environments while remaining pragmatic and focused. Building high performance teams, establishing strong relationships and people development belong to permanent objectives.