Brunch MeetingDigitalizace výroby

Digitalizace výroby

Náš první Brunch se uskutečnil 27. října 2021 v Lipo.ink Meeting Pointu v Liberci a nesl se na téma digitalizace výroby. Ve svých přednáškách o něm hovořili experti z oblasti digitalizace, automatizace a robotizace výroby. Filip Plevač promluvil na téma efektivního řízení podniků a Radek Navrátil na téma Lean, digitalizace a inovace ve výrobě.

Kdy se akce koná

Brunch se uskuteční 27.10. od 10:30 hodin

Kde

Meeting Point Lipo.ink v Liberci.

Jak se k nám dostanete

Tramvají - zastávka Fügnerova
Autem - omezené parkování přímo u Lipo.ink nebo v Parkovacím domě Forum

Program

  • 10:30 – otevření Meeting pointu a Brunch cateringu

  • 11:00 – uvítací řeč ředitele Lipo.ink Philippa Rodena

  • 11:15 – Přednášky řečníků na téma digitalizace výroby

  • 12:15 – Případové studie digitalizace výroby

  • 12:45 až 14:00 – Brunch a networking

Řečníci

Je expertem v oblasti lean managementu s úsporami přes 10 mil EUR. Má bohaté zkušenosti s optimalizačními projekty na celoevropské úrovni, např. Valeo, ŠKODA Auto. Je odborníkem na strategie a transformace firemních procesů. Aktuálně své zkušenosti využívá v oblasti průmyslu 4.0.  Pomáhá českých firmám lépe popsat a pochopit jejich procesy, tím zajišťuje, aby byla digitalizace levnější, rychlejší a mnohdy vůbec možná.

Filip působil 7 let jako úspěšný generální ředitel firmy Moravia Cans, která získala řadu ocenění v oblasti vědy a výzkumu, ekonomiky a lidských zdrojů. Výsledkem jeho působení bylo navýšení zisku v řádu stovek procent, tržeb v řádu desítek procent. Předtím zastával pozici generálního ředitele Koryna nábytek. Je absolventem VUT Brno fa strojní, oboru manažer výrobních strojů, systémů a robotiky a prošel i MBA studiem na Nottingham Trent University. Mezi jeho záliby patří rodina, cestování, vzdělávání a sport. Filip je členem představenstva SAMBA.