Brunch MeetingDigitalizace výroby

Digitalizace výroby

Zveme Vás na další z našich neformálních Brunch meetingů! Tentokrát se zaměříme na to, v čem spočívají výhody digitalizace výroby. Se svými zkušenostmi s automatizací ve výrobě se s námi podělí Tomáš Vránek, zakladatel úspěšné české firmy ICE Industrial Services, a.s. O tom, jak pracovat s digitalizovanými daty se rozhovoří Radek Navrátil. Zkušený leanař, který pracuje na optimalizačních projektech na celoevropské úrovni. Podíváme se ale i do praxe - jak funguje MES nám ukáže Jaroslav Ordelt ze SumiRiko a David Zacho z Nullspaces představí svého digitálního asistenta.

Pro účast na akci je třeba se registrovat:

Kdy se akce koná

Brunch se uskuteční 16.6. od 10:30 hodin

Jak se k nám dostanete

Autem - omezené parkování před budovou TIC na adrese Vavrečkova 5262, 760 01 Zlín

Autobusem - zastávka Autobusové nádraží Zlín

Program

  • 10:30 – otevření TIC a Brunch cateringu

  • 11:00 – uvítací řeč ředitele TIC Lukáše Trčka

  • 11:15 – Tomáš Vránek – Chytrou automatizací k flexibilitě výroby

  • 11:45 – Radek Navrátil – Efektivita pomocí digitalizovaných dat

  • 12:15 – Jaroslav Ordelt - Nasazení MES v praxi

  • 12:35 – David Zacho – Praktická ukázka digitálního asistenta Nullspaces a jeho napojení na MES

  • 12:55 až 14:00 – Brunch a networking

Na této akci se ale můžete kromě přednášek těšit i z dalších věcí. Náš Brunch je přece taky brunch. Čeká Vás tak dobré jídlo i  výběrová káva. Využijte i možnosti seznámit se s našimi řečníky!


Řečníci

Tomáš je zakladatelem, spolumajitelem a tváří firmy ICE Industrial Services, a.s., která se zabývá průmyslovou automatizací. Je i ředitelem digitalizace MTX Group a.s., jedné z největších průmyslových skupin v ČR. Mezi klienty ICE patří například Scanie, Porsche či TGW. ICE se též proslavil svou unikátní firemní kulturou. Stal se první českou průmyslovou firmou, která zrušila hierarchickou strukturu a funguje na principech sebeřízených týmů. Jak sám Tomáš říká: “Finanční výsledky nepřinesou kulturu a štěstí, ale kultura a štěstí přináší výsledky.” Tomáš je EY Podnikatelem roku kraje Vysočina 2019.

Radek je expertem v oblasti lean managementu s úsporami přes 10 milionů eur. Má bohaté zkušenosti s optimalizačními projekty na celoevropské úrovni, např. Valeo, ŠKODA Auto. Je odborníkem na strategie a transformace firemních procesů. Aktuálně své zkušenosti využívá v oblasti průmyslu 4.0. Pomáhá českým firmám lépe popsat a pochopit jejich procesy. Tím zajišťuje, aby byla digitalizace levnější, rychlejší a mnohdy vůbec možná.

Jaroslav Ordelt, Operations Manager firmy SumiRiko, největší firmy na světovém trhu zabývající se výrobou gumových anti-vibračních komponent pro automobilový průmysl.  Firma vyrábí desítky komponent pro automobilky jako VW, Audi, Škoda, nebo BMW.

David Zacho z firmy Nullspaces představí jejich digitálního asistenta. Ten vede operátora montážní linky pomocí projektované rozšířené reality. Asistent kontroluje správné provedení montážních kroků a úkony ruční montáže i digitalizuje. 

Pořadatelé:

Partneři: